Eterna - якість, високі стандарти, кращі технології і екологічність.

Технологія NON IRON

Забудьте про м'яті сорочки

Non iron - це запатентований спосіб обробки високоякісної бавовняної тканини. Ніяких токсичних речовин, які можуть нашкодити людині або викликати алергічні реакції. Завдяки цій технології вироби практично не мнуться, не витягуються і не сідають при пранні. Для отримання такого ефекту видаляється природне  начісування при мерсеризації ниток, а потім у внутрішній ствол волокон наноситься спеціальна зміцнююча рідина. Саме після такої обробки Ваша сорочка буде зберігати охайний вигляд протягом усього дня без ретельного прасування. Досить струсити і повісити сорочку на вішалку, щоб вона розгладилася самостійно або, при необхідності, злегка пропрасувати її.

SWISS COTTON

Тканини з добірної бавовни

Щорічно в світі видобуваються сотні тонн бавовни, але тільки 3% від загальної кількості можна віднести до категорії swiss cotton. Такий сорт бавовни володіє екстра довгими волокнами (ELS) і вважається чудовою сировиною для пошиття одягу класу преміум. Матеріал добре піддається обробці, менше піддається деформації, на 40% міцніше звичайної бавовни. Готові вироби з нього відрізняються тонкістю, міцністю, гладкістю і еластичністю, приємно відчуваються на тілі і мають благородний блиск. При виробництві сорочок Eterna використовує бавовну тільки категорії swiss cotton.

Oeko-Tex Standard 100plus

Тільки якість. Тільки високі стандарти

Oeko-Tex Standard 100 є міжнародною системою оцінки і сертифікації текстильних виробів, своєрідним стандартом безпеки, згідно з яким встановлюються обмеження щодо використання хімічних речовин при виробництві. Сертифікацію необхідно проходити щороку. Продукція, що пройшла сертифікацію маркована відповідними позначками, які говорять про відсутність токсичних вкраплень. Стандарт був розроблений з метою убезпечити людей від алергічних реакцій і отруєння шкідливими речовинами. Вироби компанії Eterna з 2000 року отримали відповідність стандарту Oeko-Tex Standard 100plus, сьогодні стандарт носить назву Made in Green by OEKO-TEX®. Уже 20 років компанія підтримує свій статус і з року в рік підтверджує даним сертифікатом статус і якість продукції, розсіює сумніви в її безпеці, тим самим підвищуючи ступінь довіри до бренду.