Умови повернення товару

Увага! До повернення приймаються тільки товари, придбані в інтернет-магазині ETERNA. Аналогічні товари, куплені в роздрібній мережі магазинів ETERNA, а також в інших роздрібних магазинах, поверненню не підлягають.

Кожен Ваш вибір на ETERNA- це правильний вибір. Але ми розуміємо, що Вам може щось не сподобатися -фасон, колір або розмір. Так як ми високо цінуємо своїх покупців і робимо все для того, щоб Ви отримували задоволення від покупок товарів ETERNA, саме тому ми зробили процедуру повернення легкою та зручною для Вас.

Гарантії повернення вінтернет-магазині ETERNA:

• 100% прозора схема повернення коштів;

• можливість вибору зручного способу повернення коштів;

• оперативне рішення будь-яких питань, пов'язаних з поверненням товару. Служба клієнтської підтримки працює без вихідних.

Загальні положення:

• Протягом 14 днів після того, як ми отримаємо Від вас товар який підлягає поверенню разом з коректно оформленими документами, Вам буде здійснено повернення грошових коштів. Термін зарахування коштів на Ваш рахунок залежить від термінів, встановлених внутрішнім регламентом банку.

При поверненні товару належної якості протягом 14 днів Вам буде повернута сума данного товару, а в разі повернення товару неналежної якості Вам повернуть вартість товару разом з вартістю доставки.

Для отримання додаткової інформації,а також для розгляду претензій до якості товару в індивідуальному порядку, просимо Вас надіслати письмове звернення в сервісну Службу інтернет-магазинуETERNA за адресою eterna@retailstory.com або зателефонувати за номером 0-800-303-084. Просимо Вас детально описати недоліки товару. Ваша заявка буде розглянута протягом 5 робочих днів з моменту отримання. Ми намагатимемося знайти оптимальне для Вас рішення.

У посилці, разом з товаром, який Ви хочете повернути, повинна бути належним чином заповнена

Заява на повернення товару

 

 

Повернення товару належної якості

 

• Під товаром належної якості мають на увазі товар, у якого збережений товарний вигляд (упаковка, пломби, ярлики) і споживчі властивості.

• Ви маєте право протягом 14 днів з моменту отримання замовлення повернути куплений у нас товар.

• Протягом 14 днів після того, як ми отримаємо повернутий товар, Вам буде здійснено повернення грошових коштів. Термін зарахування коштів на Ваш рахунок залежить відтермінів, встановлених внутрішнім регламентом банку.

• При поверненні товару належної якості Клієнту повертається повна вартість товару. Вартість доставки та зворотного пересилання Клієнту не компенсується. При частковому поверненні вартість доставки замовлення Клієнту не повертається.

Повернення товару неналежної якості

• Товар неналежної якості - це товар, не здатний забезпечити свої функціональні якості через істотного недоліку. До товару неналежної якості також відноситься товар, що повертається через невідповідність замовленому (артикул, колір, якість, розмір). Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або дисфункцію товару.

• Протягом 14 днів після того, як ми отримаємо повернений товар, Вам буде здійснено повернення грошових коштів. Термін зарахування коштів на Вашрахунок залежить від термінів, встановлених внутрішнім регламентом банку.

• При поверненні товару Неналежної якості Клієнту повертається повна вартість товару. Вартість доставки та зворотного пересилання Клієнту не компенсується. При частковому поверненні вартість доставки замовлення Клієнту не повертається.

Можливі способи повернення:

Повернення через службу доставки «Нова Пошта»

• Жителі України можуть здійснити повернення товару поштою. При поверненні Клієнт оплачує зворотну доставку.

• Відправити посилку самостійно, скориставшись послугами Нової Пошти, вказавши адресу одержувача: ТОВ «Рітейл Сторі» (ЄДРПОУ 43365166), (склад «Фешн Лоджистик») вулПогребський шлях 29, с.ПогребиКиївська область, Україна, +3 8097 918 34 94

• Увага! Служба доставки є перевізником посилки, рішення про прийняття повернення і повернення грошових коштів буде визначатися після проведення перевірки товару.

• Якщо у Вас виникли якісь запитання, наша Клієнтська служба із радістю Вам допоможе 7 днів на тиждень.

• От і все! Тепер Ви можете продовжити отримувати задоволення від покупок на www.eterna.ua!